Uygulamalar

Pekiştireç & Meditasyon Uygulamaları

Bireysel seans almak istemiyor ya da durumunuz el vermiyor ancak yine de bu konuda dönüşüme ihtiyaç duyuyorsan, temalara ayırdığım Pekiştireç ve Meditasyon çalışmalarından faydalanabilirsin. Bu çalışmalar, satın alındığında sana ses dosyası olarak iletilir. Kendi istediğin gün ve saatte, ihtiyaç duyduğun her an uygulayabilirsin. 

Neden olumlama değil “pekiştireç”?

Pekiştireçleri daha önce hiç duymamış olabilirsin ancak denediğinde gerçek anlamda çok etkili ve çok dönüştürücü olduklarını fark edeceksin.

Genelde uzun yıllardır herkesin uyguladığı “olumlama” çalışmalarının, düşünüldüğü gibi (yani hayatımızda yeni bir şeyler yaratma anlamında) olumlu sonuç vermediğini sen de fark etmişsindir belki. Yani olumlamalar düşünüldüğü anlamda işe yaramıyor. Çünkü bilinçli zihinle yapılıyor.

Halbuki hayatında “yaratmak” istediğin şeylere dair eğer bilinçaltı zihinde kısıtlayıcı inançların varsa yaptığın olumlamalar kritik zihne çarpıp bilinçaltının kapısından dahi giremeden geri dönüyor. 

O nedenle ne kadar “para bana kolaylıkla gelir” ya da “ben sevgiye layığım” diye yazarsan yaz ya da tekrar edersen et, eğer bilinçaltında paranın ayrılık getirdiğine ya da sevgiye layık olmadığına dair kısıtlayıcı inançların varsa bu olumlamaların hiçbiri işe yaramıyor. 

İşte bu nedenle olumlama yerine direkt bilinçaltı zihne hitap eden “pekiştireç” uygulaması yapmanı tavsiye ediyorum. 

Pekiştireçler nasıl çalışır?

Pekiştireçler bilinçaltı telkin uygulamalarıdır. Seni derin gevşeme (trans) durumuna sokarak bilinçaltını telkin almaya hazır hale getirir. Böylece ihtiyaç duyduğun inanç ve duygu dönüşümleri olması gereken yerde yani bilinçaltı zihinde sağlanır. 

Hayatında tıkandığın, eksik ya da engellenmiş hissettiğin konularda seni muhtemelen sınırlayan “kısıtlayıcı inançların” vardır. Örneklersem, “para bana gelmez, ben şanssızım ya da başarmak için çok mücadele etmek lazım” gibi öğretilmiş ya da edinilmiş inançlar kısıtlayıcı inançlardır aslında. 

Pekiştireçlerin amacı, hayatta ilerlemekten, kendini, hayallerini gerçekleştirmekten ve potansiyelini ortaya koymaktan seni alıkoyan bu kısıtlayıcı inançları pozitif inançlarla değiştirmektir.

Kimler yapabilir?

Pekiştireçler sana ses dosyası olarak iletiliyor. Yapman gereken tek şey rahat ve güvenli bir ortamda uzanıp kaydı dinlemek. Hepsi bu. Sana sadece olabildiğince gevşemek ve rahatlamak kalıyor. Gerisini bilinçaltı hallediyor zaten. 


Pekiştireç çalışmalarını herkes kullanabilir. Mesela seans aldın, ya da atölyeye katıldın, fakat işler istediğin hızda ilerlemiyor. Bu son derece normal çünkü herkesin tekamül süreci farklıdır. Ya da herhangi bir seans ya da atölye deneyimin olmadı ama gene de tıkandığınız konular var. Her iki durumda da pekiştireçlerden faydalanabilirsin. Çünkü pekiştireç tek bir konuya odaklanarak o alanda bir çalışma sağlar. Eğer tıkandığın konuların farkındaysan ve bununla ilgili pekiştireçler hazırlanmışsa elbette ki uygulayabilirsin. 

Meditasyonun ne gibi faydaları var?

Meditasyon, arınmaya ve aydınlanmaya giden en etkili yoldur. Enerjimizin dengelenmesi ve şifalanmamız için kullanılır. Aynı zamanda spesifik çalışmalar için de meditasyon etkili bir yöntemdir. Benim de bu kapsamda bağ kesme, atasal arınma, topraklanma, annelik gibi çok özel temalarla hazırlanmış meditasyon uygulamalarım bulunuyor. Dolayısıyla özellikle bu alanda çalışmak istiyor ancak bireysel seans almak istemiyorsan bu uygulamalardan faydalanabilirsin. 

Meditasyon uygulamaları nasıl yapılır?

Meditasyon uygulamaları sana ses dosyası olarak iletiliyor. Senin tek yapman gereken rahat, güvenli, bölünmeyeceğin bir ortam yaratarak kaydı dinlemek. Uygulamalar rehberli olduğundan çalışılan konu özelinde danışanın ne yapması gerektiği kayıt sırasında zaten adım adım aktarılıyor ve danışanın yapabilmesi için yeteri kadar zaman bırakılıyor. 

Kimler meditasyon uygulaması yapabilir?

Meditasyon çalışmalarını tabii ki da dileyen herkes uygulayabilir. Bunun için öncesinde seans almış ya da almamış olmanın, meditasyon yapmış ya da yapmamış olmanın hiçbir önemi yoktur. Eğer meditasyon uygulamaları arasında senin çözmen gerektiğini ya da ihtiyacın olduğunu düşündüğünüz bir konu varsa çekinmeden uygulamayı yapabilirsin.

Üstelik bu kayıtlar artık sana ait olduğu için ihtiyaç duyduğun her an uygulamayı tekrar edebilme şansın da var. 

Özgüven konusunda sıkıntılar yaşıyorsan, bireysel seans almadıysan, ya da almana rağmen istediğin hızda ilerlemiyorsa, desteğe, pekiştirmeye ihtiyacın varsa bu çalışmadan faydalanabilirsin.  

İlişkiler konusunda sıkıntılar yaşıyorsan, geçmiş ilişkilerin tortusunu, yükünü hala fazlasıyla hissediyor ve onlardan arınma ihtiyacı duyuyorsan bu çalışmadan faydalanabilirsiniz. 

Olduğun yerde kalakalmış hissediyor, emeklerinin maddi manevi karşılığını alamıyor, kendini ve yaptıklarının değer görmediğini düşünüyor, ön planda olmakla ya da potansiyelini ortaya koymakla ilgili sıkıntılar yaşıyorsan bu pekiştireç uygulamasından faydalanabilirsin. 

Eğer parasal sıkıntılar hayatının sabit konularından biri ise, eğer maddi kazancın hiçbir zaman tutarlı bir çizgide ilerlemiyorsa, eğer elini attığın her işte maddi kayıplar yaşıyorsan parayla olan enerjini değiştirmek ve inançlarını dönüştürmek için bu pekiştireç uygulamasından faydalanabilirsin.  

Evrendeki canlı cansız her şey gibi biz de enerjinin ifadesiyiz ve etkileşime girdiğimiz herkesle, her şeyle enerjetik bağlar geliştiririz. Zamanını dolduran, görevi biten bağlar kendiliğinden kaybolurken güçlü bağlar artık hayrımıza olmasa bile varlığını sürdürür. Bu bağlar bir zaman sonra enerjimizi tüketmeye başlar. Bağ kesme çalışmasıyla bu durumu bertaraf edebiliriz.

Atasal Arınma meditasyon çalışmasında, nesiller boyu aktarılan yaraların, etkilerin ve alanımızda bulunan enerjilerin farkına varırız. Atalarımıza sevgi ve ışık sunar ve artık bize hizmet etmeyen enerjilerden ve etkilerden arınırız. 

Evrendeki canlı cansız her şey gibi biz de enerjinin ifadesiyiz ve etkileşime girdiğimiz herkesle, her şeyle enerjetik alışverişte bulunur, insanların, mekanların enerjisinden etkileniriz. Yaşadığımız travmalar, olumsuz deneyimler, negatif düşünceler de aynı şekilde enerji bedenimizde sıkışır, blokajlara sebep olur. Ancak işin olumsuz yanı, bu hayrımıza olmayan enerjiler bizim enerji alanımızda kalmaya devam ettikçe enerjimizi çalmaya, tüketmeye başlar, bizi hayatımızda yol almaktan, ilerlemekten alıkoyar. Enerji kaçaklarını bertaraf etmek ve farkında olmaksızın kaybettiğimiz gücümüzü geri kazanmak için zaman zaman topraklanarak bu enerjilerden arınmak gerekir.

Annelik meditasyonu anne olmak isteyen ancak bu konuda sıkıntılar yaşayan kadınlara özel çok kıymetli bir çalışma. Çalışmada sorgulama yöntemiyle bilinçaltımıza sorular yöneltiyor, aynı zamanda önemli bir arınma ve topraklanma uygulamasıyla enerjimizi arındırıyor, frekansımızı yükseltiyoruz. Ve bu yeni frekansta kendimizi annelik enerjisiyle uyumlamaya çalışıyoruz.