1:1 Çalışmalar

“Kainatlar, ruhların tekamül dediğimiz ihtiyaçlarına cevap veren sahalardır”

– Bedri Ruhselman

Bireysel seans

Bireysel seans yüz yüze ya da online gerçekleştirdiğimiz inanç, his ve enerji dönüşüm çalışmalarıdır. Yaşadığın spesifik bir sorunla ilgili, genel ruh halinle ilgili, sağlık durumunla ilgili bireysel seans ihtiyacı duyabilirsin.

Seanslarım ortalama 2-3 saat arası sürer.

Bu seanslarda ağırlıklı olarak beden vuruşu (EFT) ve enerji tekniklerini kullanırken, ihtiyaç halinde theta frekansında yaptığım enerji çalışması ile destek sağlıyorum.

Bunlara zaman zaman, imgeleme nefes, meditasyon tekniklerini de ekleyebiliyorum.

Bireysel seanslarda yaptığımız çalışma sonucu, yaşadığın spesifik bir sorunla ilgili sorunun kökenini bularak şifalanmasını sağlıyor ve konuya dair kısıtlayıcı inançlarını dönüştürüyoruz.

Tekrar eden kalıplar, aşk acıları, kayıp, yas, travmalar, özgüven sorunları, sınav kaygısı, stres, korkular, fobiler, panik sorunları, uyku problemleri, travma sonrası stres bozukluğu (ptsd), panik atak, migren, bağımlılıklar, olumsuz inançlar, kısıtlayıcı inançlar, hastalıklar, kaygı, sınav kaygısı, depresyon, beslenme bozukluğu, cinsel sorunlar, kilo kontrolü, ilişkiler, vb. birçok konuda yardım alabilirsin.

Seans sayısı kişinin ihtiyacına ve konuya göre belirlenir, önceden bir şey söylemek mümkün değildir.

Seans ücretim Ocak 2022 itibariyle 500 tl’dir.

Bireysel seanslarımdan hamileler, epilepsi ve şizofreni hastaları dışında herkes faydalanabilir. 

Başka neler yapabiliriz?


Atölye Çalışmaları

İlişkiler, Özgüven, Para, Görünür Olmak, Özgür Olmak, Duygusal Açlık gibi birçok farklı konuda Atölye Çalışması gerçekleştiriyorum.

Atölye çalışmalarım whatsapp üzerinden ilerliyor. Bazı atölyelerde zoom üzerinden ön buluşma yapılabiliyor.

Atölye çalışmalarıyla ilgili güncel bilgileri instagram hesabımdan takip edebilirsin. Ayrıca Duyurular sayfasında da bilgi paylaşıyorum.