Duyurular

Atölye çalışmalarıma & eğitimlerime dair güncel bilgilere buradan ulabilirsiniz!

Benlik Saygısı

Çalışma e-Kitabı çıktı!

Çocukken, kendinle ilgili duygu ve düşüncelerin olumsuz yönde etkilenecek şekilde muamele görmüş olabilirsin. Ebeveynlerin sana doğru rol model olamamış, seni destekleyecek şekilde yanında bulunamamış olabilir.

Zayıf benlik saygısına sahip olmak kimsenin suçu ya da tercihi değildir. Fakat her bireyin, kendisi hakkında düşündüklerini ve hissettiklerini değiştirmesi kendi sorumluluğudur. Hayat ancak bu sorumluluğu üstlendiğimizde başlar!

Seni neler bekliyor?

Benlik Saygısı Çalışma e-Kitabını edinerek kim olduğunun hakkında daha iyi hissetmek için harika bir başlangıç yapabilirsin.

Çalışma kitabında, özünü keşfetmene, gerçek seni kucaklamana ve benliğine dair negatif dil, inanç ve düşüncelerini dönüştürmene yardımcı olmak için tasarlanmış anlatımlı bilgiler, ipuçları ve sayısız alıştırmalar bulacaksın!

İçerik detayları

Toplam 103 yaprak, 90 sayfa içerik ve alıştırmalardan oluşan çalışma kitabında;

* Benlik saygısı nedir, nasıl gelişir, nelerden oluşur,

* Koşulsuz değer ne ifade eder, kendimizle nasıl konuşuruz, eleştirel iç sesimiz, korkular, inanç sistemimiz ve bunların dönüşümü,

* Koşulsuz sevgi ne ifade eder, özkabul, mükkemmellik fikrini aşmak, affetmek,

* Gelişim, sonraki adımlar, pozitif yönlerimizi fark etmek, yeterlilik hissi, olumsuz alışkanlıklar, sorgulama yöntemi desteği,

​ve çok daha fazlasını bulabilirsin. Çalışma kitabını edinmek için aşağıdaki butondan shopier’e gidebilirsin.

Ücret: 28 tl’dir.